Rezerwacja on-line wejść na wystawę stałą

KROK 1

Wybierz termin zwiedzania:


Marzec 2024

Pn.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Sob.

Nd.
    
1
2
3
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


W przypadku pytań lub chęci zmiany już potwierdzonej rezerwacji prosimy kontaktować się telefonicznie: 84 67 72 025.
Informujemy, że w Roztoczańskim Parku Narodowym funkcjonuje internetowy system rezerwacji wejść na wystawę stałą, przyrodniczą Parku pt. „W krainie jodły, buka i tarpana”. Rezerwacja internetowa przeznaczona jest wyłącznie dla grup zorganizowanych, gdzie mogą Państwo wybrać dzień, następnie godzinę zwiedzania oraz uzupełnić pola w formularzu. O zatwierdzeniu rezerwacji poinformujemy drogą mailową na podany przez Państwa adres e-mail. Ze względów technicznych godziny rezerwacji mogą ulec przesunięciu, o czym zostaną Państwo poinformowani e-mailem lub telefonicznie.

Tylko potwierdzona rezerwacja jest gwarancją wejścia na Ekspozycję!

Ekspozycję stałą „W krainie jodły, buka i tarpana” zwiedza się w grupach liczących do 20 osób. Większa liczba zwiedzających wymaga rezerwacji kolejnych terminów.
Film wyświetlany jest w polskiej lub angielskiej wersji językowej. Wystawa stała „W krainie jodły, buka i tarpana” wyposażona jest w kioski multimedialne, w których istnieje możliwość wyboru wersji językowej: angielskiej, niemieckiej, francuskiej lub rosyjskiej.
Ośrodek Edukacyjno-Muzealny przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, osoby poruszające się na wózkach mogą korzystać z windy.
O potrzebie skorzystania z windy lub lektora należy uprzedzić wpisując informację w polu uwagi.
W wybranym przez Ciebie dniu OEM oraz Izba Leśna są nieczynne dla zwiedzających.
Wybrana godzina zwiedzania:
Ilość dostępnych miejsc: